Haber Detayı
01 Kasım 2019 - Cuma 19:41
 
Teşekkürler Kemer
- Haberi
Teşekkürler Kemer

Elinizde tutuğunuz Kemer Kitle Gazetesi’nin 4. sayısını çıkarıyoruz.  ‘Her ilçeye bir gazete’ sloganıyla yola çıktığımız ve ilk olarak Kemer’de yaptığımız gazetenin ilçe halkı adına ne ifade ettiğini anlamak, ilçenin havasını koklamak, ticaretini ve siyasetini sorgulamak adına geçtiğimiz hafta bir günümüzü Kemer’e ayırdık.  Muhabirlerimiz bütün bir haftayı Kemer’i gözlemlemek adına geçirirken, meslektaşım İdris Özyol ile birlikte ilçenin yolunu tuttuk.

Kemer’in güzel sokaklarında gezdik, kafelerinde oturduk, esnaf lokantasında yemek yedik, vatandaşlarla sohbet ettik. Tabii ki, siyasetçilere uğramadan yapamazdık. CHP’nin Kemer Belediyesi eski Başkanı Mustafa Gül’ü, DSP’li Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nu ziyaret ettik. Onlarla yaptığımız sohbeti noktasına virgülüne kadar 5. sayfamızda okuma fırsatı bulacaksınız.

Size siyasetten söz etmeyeceğim. Kemer halkının Kemer Kitle Gazetesi’ne yaklaşımı, sahip çıkmasını dile getireceğim. Kemerliler artık ilçelerinde Kemer Kitle Gazetesi’nin çıktığını biliyor. Her haberimizi, her köşe yazımızı okuyan, bilgi sahibi olan ve sorgulayan okuyucumuz yaptığımız işin tüm yorgunluğunu bizlere unutturdu. Kemerli okuyucularımız bizleri oldukça fazla onurlandırdı. Şimdi bizlere çok daha fazla iş düştü. Kemer Kitle Gazetesi’ni daha iyi nasıl yapabiliriz, daha fazla bilgiye nasıl ulaşabiliriz diyerek hedeflerimizi büyüterek siz sevgili okuyucularımıza hak ettiği haberciliği sunmayı daha fazla ister olduk.

Bu nedenledir ki; Kemer halkına teşekkürü borç biliyorum. Verdiğimiz emeğin karşılığını almak sizlerin gazetenize sahip çıkmanızla ortaya çıktı. Teşekkürler Kemer…

Kaynak: () - Ebru Küçükaydın Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı