Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 20:46
 
Öğretmenler Günü kutlandı
Göynük Mahallesi'ndeki bir otelde Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen programa, Başkan Necati Topaloğlu'nun yanı sıra Kemer Cumhuriyet Savcısı Filiz Sarkaya, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ramazan Ergel, İlçe Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Kaya, meclis üyeleri, öğretmenler ve aileleri katıldı.
YAŞAM Haberi
Öğretmenler Günü kutlandı

MESLEKTAŞLARIYLA BULUŞTU

Başkan Topaloğlu, program öncesi tüm öğretmen ve aileleriyle selamlaşarak kısa bir sohbet etti. Programda sanatçı Füsun Sovuksu, güçlü sesiyle davetlilere güzel bir akşam yaşattı. Sanatçı Sovuksu'nun seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik eden öğretmenler, gönüllerince eğlendi.

SAHNEDE OYNADI

Topaloğlu'nun öğretmenliğini yapan Ünal Yurtçu- Yonca Yurtçu, programın onur konukları oldu. Başkan Necati Topaloğlu, kendisinin 27 yıl öğretmenlik yapması ve bugüne kadar elde ettiği başarılı kariyerinde söz sahibi olan öğretmen Ünal Yurtçu- Yonca Yurtçu çiftini sahneye davet etti. Öğretmenlerinin elini öperek çiçek veren Başkan Topaloğlu, kendisine verdikleri emeklerden dolayı Yurtçu çiftine teşekkür etti.Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, öğretmeni Yonca Yurtçu ile Zeybek oynadı. Başkan Topaloğlu ve öğretmeni davetlilerden büyük alkış aldı.

 

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı