Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 16:56
 
Muhtarları unutmadı
AK Parti Kemer İlçe Yönetimi Muhtarlar Günü’nde ilçenin muhtarlarını unutmadı. İlçe yönetimi ile birlikte muhtarlarla akşam yemeğinde buluşan AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, demokrasinin yapı taşı olan muhtarların ilçeye verdikleri katkıdan dolayı teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Muhtarları unutmadı

TÜM SORUNLAR ÇÖZÜLECEK

AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta yaptığı konuşmada, “AK Parti Kemer ilçe teşkilatı için Muhtarlar Günü nedeniyle tertiplediğimiz bu akşama katılımızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Muhtarlarımız demokrasinin temel taşıdır. Bu onurlu görevi taşımak çok önemlidir. Babamda yıllarca bu görevi yürüttüğü için benim için ayrı bir yeri vardır. Sizler mahalleleriniz, bizler Kemer için çalışmaya devam edeceğiz. Kemerimizin sorunlarını hep birlikte çözüme kavuşturacağız.  Yaklaşık bir yıl önce, Beldibi başta olmak üzere Kuzdere, Ovacık gibi mahallelerimizde orman sınırı sorununu gündeme getirdik. İlgili müdürlüklerimizle çalışmalar başlattık. Şu anda Kadastro Müdürlüğü'nün yapmış olduğu ihale sonrası yetkili şirket alt yapı verilerini hazırlıyor. Bu veriler bir yıl sonra kadastro'nun elinde olacak. Ve tüm sorunları çözmüş olacak” dedi.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

“Hükümetimiz ve bakanlıklarımız ve milletvekillerimizin gayreti ile Kemerimizin sorunlarını, ihtiyaçlarını belli bir oranda çözüme kavuşturuyoruz” diye konuşmasına devam eden Minta, “Geçtiğimiz yerel seçimde yerel idaremizi, genel idaremizle buluşturmayı çok istedik. Kemer'in hak ettiği hizmeti alabilmesi için gayret gösterdik, olmadı. Fakat bu bizi yıldırmadı, aksine performansımızı, çalışma isteğimizi ikiye katladı. Kemerimiz için, Kemer'de yaşayanlar için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz. Çünkü bir tane Kemer var. Mücadelemiz, gayemiz gelecek kuşaklara temiz, huzurlu ve daha yaşanabilir bir Kemer bırakmak. Hep birlikte bu düşüncede birleşirsek, bu mücadele daha da anlam kazanır” dedi. İlçe yönetim kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı akşam yemeğinde, muhtarlar eşleriyle birlikte tebrikleri kabul etti. Muhtarlar, kendilerini bu özel günde unutmayan Başkan Minta ve yönetimine teşekkür etti.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı