Haber Detayı
17 Kasım 2019 - Pazar 19:46
 
Marina’da sular durulmuyor
Kemer Marina’da bulunan 7 yıllık işletmesinden, hukuka aykırı olarak kapı dışarı edildiğini iddia eden Sinan Koçal, “Yasal süreç devam ederken işletmeyi Kemer Yat Yelken Kulübü’ne kendi kişisel çıkarları için verdiler.
GÜNDEM Haberi
Marina’da sular durulmuyor

 Dernekler masasına bildirdim, kendilerine özel alan yaptılar!” dedi

Kemer Marina’da sular bir türlü durulmuyor. Kemer Marina’da 7 yıllık işletmecilik yapan Sinan Koçal, Kemer Marina Müdürü Levent Tokaç’ın keyfi uygulamaları nedeniyle mağdur edildiğini dile getirmişti.  “Aba altından sopa göstererek yönetmeye çalışanlarla hukuk savaşı veriyorum” diye konuşan Sinan Koçal, son olarak işletme yerinin hukuk savaşı sürerken Kemer Yat Yelken Kulübü’ne tahsis edilerek, tabelanın asılmasına tepki gösterdi.

MAHKEMEMİZ DEVAM EDİYOR

Mahkeme devam ederken söz konusu işletmenin kimseye kiraya verilemeyeceğini, tahsis edilemeyeceğini hatırlatan Koçal, “Kemer Marina yönetiminin daha önceden plan ve program yaparak, beni işletmemden kovma sebebi ortaya çıktı.  Beni çıkarıp, Yelken Kulübü çatısı altında kendilerine kullanacakları yeri yaptılar. Sebebi ise şu;  Kanada ehliyeti çatısı altında tekne 17 metrelik ehliyeti satıyorlardı. Bu yer onlara lazım oldu. Ben ise halen yasal süreç ne getiriyorsa onu yerine getiriyorum.  800 Euro verdim. Ama Türkiye’de tekne ehliyeti işi rahatlayınca biz veremeyiz, battı balık yan gider diye ortamı gererek benim de o paramın üstüne yattılar. Orada hukuki süreç devam ediyor. Marina’da Levent Tokaç, vermek zorunda kaldı. Hiçbir gerekçe yok. Beni çıkarıp daha o akşam tabelalarını astılar. Asıl sorun Marina’nın genel müdürü ve genel müdür yardımcısı arasındaki rekabetten kaynaklanıyor. Ve ayrıca ben de Yelken Kulübü yönetim kurulu üyesiyim. Bu durumu dernekler masasına bildirdim. Hiç bilgim olmadığını hem mali hem hukuki yönden hiçbir imzam olmadığını bildirdim ve gereğinin yapılmasını istedim” dedi.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı