Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 14:29
 
Maddi sıkıntı intihar sebebi
Kemer ilçesi Kuzdere Mahallesi'nde oturan Ramazan K. (35)., bir otelde teknik servis olarak çalışırken yaklaşık 4 ay önce işten çıkarıldı. Bu nedenle maddi sıkıntı çeken Ramazan K., bunalıma girdi. İçine kapanan ve çevresiyle ilişkisini kestiği belirtilen Ramazan K., geçen hafta eşi Sunay K.'nın evi terk etmesi üzerine geçen cuma günü akşam saatlerinde Asrlanbucak Mahallesi Mezarlığı'na giderek yol kenarında çam ağacına kendisini asarak yaşamına son verdi.
- Haberi
Maddi sıkıntı intihar sebebi

Ramazan K'nın ağaca asılı cansız bedenini görenler, durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber verdi. Gelen jandarma ve sağlık görevlilerinin incelemesinden sonra Ramazan K.'nın cenazesi Antalya Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi. Ramazan K'nın cenazesi otopsinin ardından Kemer İlçesi Kuzdere Mezarlığı'nda ablası Dilber K.'nin mezarı yanında toprağa verildi.

ANNENİN FERYADI

Ramazan K.'nin annesi Solmaz K. yaptığı açıklamada, "Oğlum bir süre önce işsiz kaldı. Bu nedenle bunalıma girdi. Biz kendisine destek veriyorduk. Sabır etmesini, iş bulacağını, her şeyin düzeleceğini söyledik. 1,5 yıl önce evlenmişti. Ancak karısı evi terk edince oğlum bunu gururuna yetiremedi ve intihar etti. Cenazesini 10 yıl önce ölen kızımın yanında toprağa verdik. İki kardeş yana yana yatıyor" dedi.

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı