Haber Detayı
14 Aralık 2019 - Cumartesi 19:29
 
Kemer’e altın madalya getirdi
Şili'nin başkenti Santiago'da düzenlenen 11. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası'nda, ümitler kumite 47 kiloda altın madalya kazanarak Türkiye'ye ve Kemer'e gurur yaşatan Müşerref Özdemir, Başkan Topaloğlu'nu ziyaret etti. Ziyarette, Müşerref Özdemir'in antrenörü Emin Akar ve babası Tahsin Özdemir de yer aldı.
SPOR Haberi
Kemer’e altın  madalya getirdi

Antrenör Emin Akar, Müşerref Özdemir'in önünde elde edeceği birçok dereceler olduğunu ve bunları başarmak için çok çalıştıklarını kaydetti.

BAŞARI DİLEDİ

Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, spora ve sporcuya her zaman destek vermeye devam edeceklerini söyledi. Müşerref Özdemir'in altın madalyayı Kemer'e getirmesinden dolayı gurur duyduklarını anlatan Topaloğlu, "Müşerref'in işi şimdi daha zor. Zirveye çıktı ama orayı korumak için çok çalışması gerekiyor. Zirveyi koruyacağından da hiç şüphem yok. Elde ettiği başarılarının arkasında antrenörü Emin Akar ve babası Tahsin Özdemir'e de ayrıca teşekkür ediyorum. Milli sporcumuza başarılarının devamını diliyorum" dedi.

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı