Haber Detayı
18 Ekim 2019 - Cuma 23:12
 
Kemer’deki şenlikte Kemer yok!
Kemer Belediyesi’nin düzenleyeceği 29 Ekim Cumhuriyet Şenliği’nde ilçede eğitim ve öğretim veren okulların yer almaması tepkiye neden oldu. Başkan Topaloğlu’na seslenen Kemerliler, “Başkan Kemer’e sahip çık” dedi
GÜNDEM Haberi
Kemer’deki şenlikte Kemer yok!

Kemer Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında saat 11.00 ile 18.00’da Kemer Drift Alanı’nda Cumhuriyet Şenliği düzenleyecek. Belediye tarafından hazırlanan duyuru broşürüne göre, Poctek-filiz (Bağımsız Devletler Topluluğu Eğitim ve Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği) ile Has Okulları’nın sponsorluğunda gerçekleşecek.

ÖZEL OKULLAR NEREDE?

Antalya’da hizmet veren Kemer’de şubesi bile bulunmayan Has Okulları’nın Cumhuriyet Şenliği’nde sponsor olmasını doğru bulmayan Kemerliler, “Sahneyi, ses düzenini, tüm masrafı belediyemiz yapacak Kemer’e bir kuruş faydası olmayan bir okul gelip, ilçemizde reklam yapacak. Oysaki Kemer’de birçok özel okulumuz hizmet veriyor. Onlar eleman çalışmak için bile ilçemizde yaşayan insanları tercih ederken, belediye gidiyor, ilçemizde eğitim ve öğretim vermeyen bir okulla imkan sunuyor. Bu nasıl iş! Başkan Necati Topaloğu, Kemer’e sahip çık!” dedi.

 

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı