Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 17:56
 
Kemer adrenaline doyacak!
Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın 3. ayak yarışı Kemer İlçesi’nde 9-10 Kasım'da gerçekleştirilecek
SPOR Haberi
Kemer adrenaline doyacak!

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) yarış takviminde yer alan Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası'nın 3. ayak yarışı, uzun bir aradan sonra Kemer'in eşsiz doğasında yapılacak. Sezonun üçüncü mücadelesi 9-10 Kasım tarihlerinde Kemer Enduro Motosiklet Kulübü'nün ev sahipliğinde Kemer Belediyesi'nin destekleriyle düzenlenecek. Yarışlar 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yarışı kapsamında organize edilecek.

YÜZLERCE ENDUROCU KATILACAK

Coğrafi yapısı ile motor sporlarına en elverişli turizm merkezlerinden birisi olarak dikkat çeken Kemer, Sea to Sky Enduro yarışları ile dünyada kendisinden sıkça söz ettiriyor. 9-10 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Türkiye Enduro ve ATV Şampiyonası’nın Kemer yarışına ülkemizin çeşitli bölgelerinde yüzlerce endurocu katılacak. Türkiye’nin en iyi endurocularını bir araya getirecek şampiyonada yarışçılar, ekstrem parkurda izleyenlere adrenalin dolu bir gün yaşatacak.

KIYASIYA MÜCADELE

Kemer Enduro Parkuru çam ağaçlarıyla çevrili, atlama rampaları, kaya geçişleri ile derin vadilerin yer aldığı yüksek kondisyon isteyen bir yarış parkuru olarak dikkat çekiyor. İzleyenlere kolayca ulaşım imkânı sağlayan yarış parkurunda Türkiye'nin dört bir yanından gelen yarışçılar, Kemer’in muhteşem doğasının içinde kıyasıya mücadele edecek. 9 Kasım Cumartesi günü serbest ve sıralama antrenmanları ektsrem parkurunda yapılacak. 10 Kasım Pazar günü Kuzdere Enduro parkuru hem motosiklet hem de ATV’ler zorlu bir mücadeleye tutulacak. Yarışın magazin startı saat 13.00'da Kemer Saat Kulesi önünden verilecek.

 

 

 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı