Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 15:19
 
Hastaların gönlünü aldı
AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta ve beraberindeki heyet Kemer Devlet Hastanesi’nde tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek, acil şifalar diledi
GÜNDEM Haberi
Hastaların gönlünü aldı

Kemer Devlet Hastanesi’nde servislere ve Palyatif Bakım Merkezi’ne ziyarette bulunan AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, “Tedavi gören hastalara ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Gönüllerini aldık. Bir süre hastalar ile sohbet ettik, tıbbi tedavilerinin dışında kendilerine psikolojik olarak moral olmaya gayret ettik. Vatandaşlarımız bu ziyaretleri esnasında geri dönüşlerde son derece memnun kaldılar, biz Ak Parti olarak halkımızın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

MR CİHAZI TALEP ETTİ

Bir hasta yakını Başkan Minta’ya, eşinin rahatsızlığından dolayı düzenli aralıklarla MR çekilmesi gerektiğini ancak hastanede olmadığını söyledi. Kemer Devlet Hastanesi’nin MR çekimi için Antalya Atatürk Devlet Hastanesi ile anlaşmalı olduğunu fakat aracı olmadığı için sıkıntı çektiğini söyleyen hasta yakını, Minta’ya  MR cihazı alınıp, alınamayacağı sordu. Bunun üzerine Kemer Devlet Hastanesi Başhekimi Çiftçi’nin Bakanlığa talep ilettiklerini ancak yeni cihaz için belli kriterlerin uygun olmadığını söylenmesi üzerine Başkan Minta ise konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Başkan Minta, Kemer halkı için hastaneye bir MR Cihazı kazandırmak için gerekeni yapacağı konusunda sözü verdi.

İKİ DÜNÜR AYNI ANDA AMELİYAT OLACAK

Yapılan ziyarette bir dikkat çeken durum daha yaşandı. Ortopedi servisinde bulunan bir hasta odasında iki dünürün aynı şikayetle diş protez ameliyatı olacağı söylendi. İki dünür, Antalya’ da ikamet ettiklerini, Ortopedi Hekimi Dr. Çağrı Turgut’u tercih ettiklerinden dolayı Kemer Devlet Hastanesi’ne geldiklerini, hastaneyi ve çalışan personelden memnun kaldıklarından dolayı iki dünür olarak aynı hasta odasında kaldıklarını belirttiler.

HEDİYELER VERDİ

AK parti İlçe Başkanı İsmail Selami Minta, Kemer Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Yılmaz Çiftçi ve ekibine kendisine eşlik ettikleri için teşekkür ederek ziyaret sonunda hastalara çeşitli hediyeler takdim edildi.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı