Haber Detayı
11 Ekim 2019 - Cuma 14:26
 
Eski ile yeninin ortaklığı nereden geliyor?
Kemer’de sanayi sitesi olmasına karşın okul yerini sanayi alanına çevrilmesi için siyasilere baskı kuran Mehmet Akın ile Seçkin Durusoy’un ortaklığı nereden geliyor?
GÜNDEM Haberi
Eski ile yeninin ortaklığı nereden geliyor?

Kemer’de faaliyette olan Sanayi Sitesi’nin başkanlığını Mehmet Akın yapıyor. Ancak Başkan Mehmet Akın, sanayi sitesinin yetersiz olduğunu ilçenin yeni bir sanayi sitesi olması gerektiğini belirterek siyasileri ikna edince, okul yeri arsasının imarını değiştirip, Yeni Kemer Sanayi Sitesi’ni kurdu.

İŞLER TIKIRINDA

Kemer Sanayi Sitesi Başkanı Akın, Kemer Yeni Sanayi Sitesi Başkanı Seçkin Durusoy’u bir de kendine kanka yaptı. Akın, yeni sanayi sitesindeki yerleri, kişilerin sanayici ya da hak sahibi olup olmasına bakmaksızın peynir ekmek gibi dağıtmaya başlamış. Kişilerin sanayici olup olmamasına bakmaksızın, dükkanları dağıtarak, işlerini tıkırına çeviren yeni ve eski başkanlar Kemer’in en ilgi çekici ikilisi olmuş.

SAĞ GÖSTERİP, SOL VURMUŞLAR

Sanayi sitesini kurdurup, bir de yönetimi ele geçirdikleri yetmezmiş gibi hak etmeyenlere dükkan dağıtan Akın ve Durusoy, yerel seçimlerde DSP’ye çalışıp, sağ gösterip, sol vurmuşlar.

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı