Haber Detayı
14 Aralık 2019 - Cumartesi 20:55
 
“Başkan önce bekarları götür!”
Kemer Belediye Meclisi’nde ilginç bir diyalog yaşandı. Kardeş şehir Ukrayna’nın Truskavets Belediyesi şehrine gezi düzenleneceği oylanırken DSP’li Meclis Üyesi Ferhan Fidan Başkan Topaloğlu’na “Önce bekarları gönder başkan!” diye seslenmesi şaşkınlık yarattı.
GÜNDEM Haberi
“Başkan önce  bekarları götür!”

Kemer’de son zamanlarda Kemer Belediye Meclisi’nde yaşananlar konuşuluyor. Her meclisin gündem olduğu Kemer’de Aralık ayında da çok ilginç diyalog yaşandı. Ukrayna’nın Truskavets Belediyesi ile kardeş şehir olmasını Kemer Belediyesi Meclisi Aralık ayı oturumunda Başkan Necati Topaloğlu bilgilendirme yaptı.

ÇİRKİN ÇIKIŞ

Topaloğlu, “Belediyemizin kardeş şehri olan gezi düzenlenmesi konusunu oylarınıza sunuyorum” diye konuşunca devreye DSP’li Belediye Meclis Üyesi Ferhan Fidan girdi. Fidan, meclis salonunda herkesin duyacağı şekilde Başkan Topaloğlu’na seslenerek; “Önce bekarları gönder başkan!” dedi. Topaloğlu bu çıkışa gülerek yanıt verirken, salonda bulunanlar bu çirkin çıkışı yapan Fidan ile meclis üyesini uyarmayan Topaloğlu’nu eleştirdi. Truskavets Belediyesi ile Kemer Belediyesi  arasında kardeş kent protokolü imzalamak üzere Ukrayna’nın Truskavets şehrine gidilmesi ve yurt dışı izninin görüşülmesi konusu oy birliği ile kabul edildi.

 

 

Kaynak: (Haber Merkezi) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı